עמוד הבית אודות ביטוחים לוח משרות צור קשר
ביטוח רכבביטוח דירהביטוח נסיעות לחו"לביטוח עסקביטוח משכנתאפנסיוניבריאות וסיעודמקרה מוותתאונותחסכוןניהול תיקיםקופות גמל

חסכון


בין אם אתה מתכנן לרכוש דירה, או לצאת לטיול חובק עולם, אם אתה מעוניין ברכב חדש, או שהחלטת לחסוך כסף עבור אוניברסיטה לילדים, עבור אלו או כל חלום אחר אתה זקוק לחיסכון. הרעיון הוא פשוט: ככל שהחיסכון שלך ינוהל בדרך טובה יותר, כך תוכל להגשים את המטרות שלך מהר יותר.
משקיע יכול לבצע הפקדות באמצעות הוראת קבע או באופן חד-פעמי, והכספים מנוהלים בחברת הביטוח. כמו כן, יכול המשקיע למשוך בכל עת את כספו ללא תשלום קנס כלשהו. לרשותו מגוון מסלולי השקעה, והוא רשאי לנייד ביניהם את כספו.
הרכב הנכסים העיקרי הממוצע במסלולים הכלליים של הפוליסות השונות, מתחלק בין חשיפה מנייתית, אג"ח קונצרנית ואג"ח מדינה.
פוליסות השקעה מהווה דור חדש של תוכניות החיסכון וההשקעה מבתי היוצר של חברות הביטוח, התוכניות כוללות בתוכן חיסכון חודשי ו/או הפקדת סכומים חד פעמיים.
המכשירים החדשים משלבים לתוך התוכנית יתרונות הלקוחים ממכשירים ותיקים בשוק ההון כגון: קרן השתלמות, תיק מנוהל, פוליסת ביטוח ועוד.. התוצאה המתקבלת הינה מכשיר השקעה איכותי ובר השוואה.
כפי שניתן יהיה לראות בהמשך , תוכניות חיסכון אלו הניבו לחוסכים בשנים האחרונות רווחים גבוהים מהממוצע באופן משמעותיי אשר נבעו משילוב של יתרונות, להלן העיקריים שבהם:הפקדות: ניתן להפקיד בכל עת סכום חד פעמי ו/או הוראה להפקדה קבוע מידי חודש. ניתן להוסיף לתוכנית סכומים חד פעמיים מעת לעת ללא צורך בפתיחה של תוכנית חדשה.

נזילות:
התוכנית נזילה בכל עת וניתנת למשיכה תוך ארבעה ימי עסקים. ניתן לבצע משיכות חלקיות על פי הצורך או משיכות על פי רווחים.

מגוון מסלולי השקעה:
לתוכניות מגוון רחב של מסלולי השקעה לבחירה העונים על הצורך של כל משקיע וחוסך ולתקופות השקעה שונות, לכל מסלול אופי השקעה שונה וניתן לשלב בין כמה מסלולים. זהו אחד מיתרונותיה הבולטים של התוכנית המאפשר לעבור בין המסלולים השונים ללא הגבלה וללא עלות כפי שקיימת במכשירים אחרים כגון עמלות קניה ומכירה ושונות בדמי הניהול כאשר נבחר מסלול השקעה אגרסיבי.

דמי ניהול שקופים וקבועים:
דמי הניהול הינם קבועים ושקופים ומהווים את העלות היחידה למשקיע, בשונה מקרנות נאמנות או ניהול תיקים אין עמלות נלוות אחרות כגון שיעור הוספה, עמלות קניה ומכירה, דמי נאמן ,דמי משמרת.

דחיית תשלום מס על הרווחים:
המעבר בין מסלולי ההשקעה אינו כרוך בתשלום מס ריווחי הון סכום המס על הרווחים נגבה במועד מימוש הכסף בעוד שמשקיע בקרן נאמנות הרוצה להעביר את כספו מקרן לקרן, חייב ראשית לפדות את הקרן הראשונה ולשלם מס ריווחי הון. יתרון זה מקנה למשקיע בפוליסות ההשקעה להרוויח תשואה גם על הכסף שעדיין לא שולם כמס רווחים.

משיכה כפנסיה לכל החיים:
לתוכנית יתרון ייחודי הנשען על עצם היותה תוכנית מבית היוצר של חברת הביטוח, יתרון זה מקנה לחוסך לבחור למשוך את התוכנית כפנסיה המשולמת לכל ימי חייו. סכום הפנסיה נגזר מזכויות הנירשמות לזכותו בעת הכניסה לתוכנית.

הטבות מס לגימלאים:
מי שמלאו לו 55 שנים לפחות ב1.1.2003 זכאי לפטור ממס על רווחים עד גובה תיקרה בתוכנית חיסכון זו. על הלקוח להגיש בקשה להחזר מס מפקיד השומה בצירוף אישור תשלום מס שהונפק ע"י היצרן.

ניהול תוכנית החיסכון כתיק השקעות:
הכסף הנצבר בתוכנית החיסכון מנוהל כתיק השקעות לכל דבר הניתן לצפייה אינטרנטית המעודכנת ברמה יומית וכוללת אינפורמציה רחבה על מסלול ההשקעה וביצועי התוכנית.